10.02.2024 - odložení nedělního výjezdu

Po důkladném zvážení všech pro a proti jsme se rozhodli zítřejší výjezd odložit...

Na sjezdovkách je sněhu dost, ale vysoká teplota v kombinaci s velmi pravděpodobným deštěm moc dobrého zážitku, ze dne na horách, pro děti neslibuje...

Tím se nám celá nedělní školička o týden posune. Závěrečný výjezd nedělní školičky aktuálně plánujeme na  3.3.

Sobotní školička by měla proběhnout podle plánu.

Podle dlouhodobé předpovědi by nám počasí mělo pomoct... 

Děkujeme za pochopení

odložení nedělního výjezdu

04.01.2024 - první výjezd Školičky

Již  tento víkend začíná naše letošní Víkendová školička. Všem účastníkům jsme zaslali první informace do emailů. Sobotní výjezd potvrdíme zítra - tj. v pátek 5.1. Počasí si s námi bohužel hraje... Nedělní výjezd by měl proběhnout podle plánu.

první výjezd Školičky

29.10.2023 - Víkendová školička

Sobotní i nedělní Víkendová školička ve variantě s dopravou je zaplněna. Stále můžete děti hlásit do Víkendové školičky s vlastní dopravou. Cena je samozřejmě nižší a děti se k nám přidají až na Bílé nebo na Mezivodí. Vy si můžete jít sami zalyžovat, o děti ( i puboše)  bude dobře postaráno ;-) 


26.10.2023 - Víkendová školička

Sobotní i nedělní Víkendová školička ve variantě s dopravou je zaplněna. Stále můžete děti hlásit do Víkendové školičky s vlastní dopravou. Cena je samozřejmě nižší a děti se k nám přidají až na Bílé nebo na Mezivodí. Vy si můžete jít sami zalyžovat, o děti ( i puboše)  bude dobře postaráno ;-) 

Víkendová školička

20.09.2023 - kapacita sobotní školičky

Děkujeme za projevený zájem o Víkendovou školičku. Sobotní varianta s dopravou je již plná! Stále se můžete hlásit a volit variantu s vlastní dopravou. Na neděli ještě máme volná místa s dopravou autobusem i po vlastní ose!                                                        


11.08.2023 - přihlášky nový ročník

Přihlášky do nového ročníku Víkendové školy lyžování a snowboardingu budou spuštěny 4.9.2023

Momentálně probíhají aktualizace stránek a přihlášky nejsou aktivní. Děkujeme za pochopení. Pěkný zbytek léta!!  IcePeak team

přihlášky nový ročník

05.02.2023 - Víkendová školička

Na horách je naprosto ideální zima! Již jsme letos odjeli několik lyžařských kurzů pro školy a Víkendová školička se přehoupla do své druhé poloviny.

Fotky můžete vidět na našem facebooku a instagramu

 

https://www.facebook.com/icepeak.cz

https://www.instagram.com/icepeakschool/

 

 

Víkendová školička

22.12.2022 - krásné vánoce

Víkendové školičky jsou zaplněny a zbývá pár míst pro variantu s vlastní dopravou. Všem děkujeme za projevenou důvěru! 7.,8.1. se budeme na všechny těšit na kopci! Krásné a pohodové svátky Vám přeje celý IcePeak team!  

krásné vánoce

28.11.2022 - Víkendová školička

Nedělní termíny Víkendové školičky jsou zaplněny! Na soboty zbývá posledních pár míst. Děkujeme za důvěru! Za  40 dní začínáme ;-)

Víkendová školička

13.08.2022 - sezona 2023

Pracujeme na přípravě Víkendových školiček i kurzů pro školy na novou sezonu. Brzy budou na našich stránkách aktuální informace. Přihlašování do nového ročníku Víkendové školičky bude spuštěno 1.9. Hezké léto!

sezona 2023

07.01.2022 - první výjezd Víkendové školičky

První výjezd Víkendových školiček se blíží! Na hory se vrátila zima a v sobotu se na hory (doufejme) vrátí i naše družstva :-) Všem účastníkům byl zaslán info email s podrobnějšími informacemi. V sobotu a neděli se budeme těšit!
 

první výjezd Víkendové školičky

30.12.2021 - Nový rok

První výjezd Víkendové školičky a první lyžařské kurzy se blíží!!! Vše chystáme a doufáme :-)  Na Víkendovou školičku máme rozdělené děti do družstev a vzniklo pár volných míst. V případě zájmu nás prosím kontaktujte.

Víkendové školičky začínají 8.,9.1.

Krásný zbytek roku a v tom novém všem přejeme, ať je lepší než ten letošní ... ;-)

Nový rok

06.12.2021 - Víkendová školička

Zima v Beskydech klepe na dveře a my vše chystáme, abysme mohli 8.ledna zahájit nový ročník Víkendových školiček.

Všem přihlášeným účastníkům jsme zaslali první informační email, zkontrolujte prosím své emailové schránky.

Na nedělní výjezdy máme poslední volná místa, tak neváhejte, děti potřebují pohyb a na horách je pohyb nejzdravější!  :-)

Víkendová školička

01.09.2021 - přihlášky

Přihlášky do nového ročníku Víkendové školičky a na jarní prázdniny jsou spuštěny!  Navýšili jsme kapacity, takže je míst dostatek ;-)

Už se těšíme :-)                             

přihlášky

15.08.2021 - nový ročník

Sezona 2020/2021 bohužel kvůli protiepidemiologickým opatřením nakonec vůbec neproběhla... Všem přihlášeným účastníkům jsme zaplacené zálohy vrátili nebo převedli na další rok v plné výši.

Věříme, že další rok se už budeme moci zase se všemi potkávat na horách a užijeme si společně lyžování a snowboarding!

V těchto dnech probíhá aktualizace informací na našich stránkách.

Přihlašování do nového ročníku Víkendové školičky a na jarní prázdniny bude spuštěno 1.9.2021

nový ročník

07.01.2021 - odložení prvního výjezdu Víkendové školičky

Protiepidemiologická situace bohužel stále není taková, aby jsme již tento víkend mohli zahájit letošní ročník Víkendové školy.

 

Stále věříme, že se brzy situace zlepší! 

 

Máme vše připraveno, na Mezivodí i na Bílé mají nastříkaný sníh a v dalších dnech má začít opět mrznout.

 

Sice odkládáme již druhý plánovaný výjezd, ale stále máme dost času na to, aby jsme mohli s dětmi absolvovat všech sedm výjezdů Víkendové školičky.  Jednak nebudou vynechané víkendy o ostravských jarních prázdninách a ještě můžeme posouvat výjezdy do března, kdy se většinou téměř vždy lyžuje.

odložení prvního výjezdu Víkendové školičky

11.12.2020 - Víkendová školička

Epidemiologická situace je jako na houpačce, ale my stále věříme, že naše kurzy proběhnou. Takže vše chystáme a těšíme se na leden a na děti :-) Ve víkendových školičkách máme posledních pár míst. Pokud ještě nejste přihlášeni, vyplňte prosím přihlášku. Pokud karanténní opatření znemožní odjet nebo plnohodnotně nahradit některé výjezdy, jsme připraveni vracet poměrnou část financí za neuskutečněné dny!

Víkendová školička

02.09.2020 - sobotní výjezdy zaplněny

Sobotní Školička je ve variantě s dopravou téměř zaplněna. Máme posledních 5 míst pro lyžaře nebo začátečníky snowboarďáky. V případě zájmu nás kontaktujte, přihlášky na variantu bus jsme již zablokovali.  Na neděle je místa dostatek. V neděli je na kopci méně lidí i lyžařských škol, takže se jezdí lépe!
 

sobotní výjezdy zaplněny

22.08.2020 - spuštění přihlášek

Zdravíme Vás na konci prázdnin. Pomalu se probouzíme z letního spánku a už chystáme vše pro zimní sezonu. V těchto dnech probíhá aktualizace termínů a informací na našich stránkách. Přihlášky budou spuštěny 1.9. Hezký zbytek léta !


28.02.2020 - závěrečný výjezd Víkendové školičky

A jdeme do finále! O víkendu nás čeká závěrečný-slavnostní výjezd Víkendové školičky. Máme nachystány závody, rej masek, bohatou tombolu, spoustu dárků, koláčky a naše speciální odlévané medaile. Přijeďte se na Mezivodí podívat, počasí je krásně zimní a zítra již sněžit nemá! :-)

závěrečný výjezd Víkendové školičky

07.02.2020 - víkendová škola+jarní prázdniny

Víkendová školička má za sebou již 5 výjezdů. 8.,9.2. a 15.,16.2. máme plánovanou přestávku.Příští týden(o ostravských jarních prázdninách) proběhne 3-denní kurz s každodenní dopravou z Ostravy. Uvolnily se 3 místa, pokud nemáte pro děti program, pošlete je s námi na hory :-)  V Beskydech panuje pravá zima!  V případě zájmu nás kontaktujte.                                                                                                        .                                                                                  

víkendová škola+jarní prázdniny

06.01.2020 - první výjezd Víkendové školičky

O víkendu nám začaly Víkendové školičky. Na horách krásně nasněžilo, takže v kombinaci s technickým sněhem nakonec výborné podmínky :-)

první výjezd Víkendové školičky

26.12.2019 - Víkendová školička

Venku to tak nevypadá, ale na hory se vrací zima :-)

Víkendová školička by měla začít podle plánu 4. a 5.1. prvním výjezdem. 

V pondělí 30.12. rodičům zašleme předběžné rozdělení dětí do družstev a ve čtvrtek 2.1. podrobnější informace k prvnímu výjezdu.

Pěkný sváteční den

Víkendová školička

02.09.2019 - víkendová školička

Sobotní Víkendová školička je vyprodána. Děkujeme všem přihlášeným za důvěru! Pokud jste se nestihli na sobotu přihlásit, na neděle je stále ještě místo. V neděli jezdí na hory méně lidí i lyžařských škol, takže ježdění je příjemnější! 
 


20.08.2019 - Spuštění přihlášek

Zdravíme Vás na konci prázdnin. Pomalu se probouzíme z letního spánku a už chystáme vše pro zimní sezonu. V těchto dnech probíhá aktualizace termínů na našich stránkách. Přihlášky budou spuštěny 1.9. Hezký zbytek léta!

Spuštění přihlášek

01.03.2019 - závěrečný výjezd Víkendové školičky

Jdeme do finále. Již tento víkend slavnostní zakončení celosezonní Víkendové školy. Závody, maškarní, tombola, koláčky, dárečky... Přijeďte se kouknout na Mezivodí!

závěrečný výjezd Víkendové školičky

15.02.2019 - Víkendová školička

O víkendu pokračujeme již 5.výjezdem Víkendové školičky. Tento týden i spolu s družstvem rodičů - Mááástrs :-)

Víkendová školička

30.01.2019 - jarní prázdniny

Víkendová školička se přehoupla do druhé poloviny a teď nás čeká 2-týdenní přestávka. Foto najdete na "rajčeti" a facebooku  :-)   Od pondělí proběhne 3-denní kurz o ostravských jarních prázdninách. Máme poslední 2 místa, pokud nevíte co s dětmi, pošlete je s námi na hory, je tam parádně !!!  

jarní prázdniny

18.01.2019 - školička

O víkendu nás čeká třetí výjezd Víkendových školiček. Na horách je spousta sněhu, počasí bude mrazivé, ale na lyžování ideální.


11.01.2019 - druhý výjezd Víkendové školičky

Na horách panují ideální lyžařské podmínky a my už se těšíme na druhý výjezd Víkendové školičky! Odjezd bude celou sezonu z nádraží Ostrava-Vítkovice!!                                                                                             

druhý výjezd Víkendové školičky

04.01.2019 - změna nástupního místa

Víkendová škola se blíží! :-) Všem rodičům byl zaslán informační email, zkontrolujte schránky. Pozor!! - změna nástupního místa v Ostravě! Nově odjíždíme od vlakového nádraží Ostrava-Vítkovice!!!

změna nástupního místa

03.01.2019 - Víkendová školička

Vítáme Vás v novém roce! O víkendu nás čeká první výjezd Víkendové školy. Všem rodičům již šlo emailem rozdělení do družstev a dnes večer budeme zasílat podrobnější informace k prvnímu výjezdu. Na horách je pravé zimní počasí, už se těšíme!

Víkendová školička

03.10.2018 - přihlášky

Přihlašování do nedělní Víkendové školičky stále pokračuje. Místa pomalu ubývají, ale stále jich je dost :-) Tak s přihlášením neotálejte, již i v neděli plníme druhý autobus!

přihlášky

04.09.2018 - sobotní Víkendová škola

Sobotní Víkendová škola je plná!  Nedělní kurz se plní klasicky pomaleji, ale místa ubývají, proto s přihlášením neotálejte. V neděli je na kopci vždycky méně lidí i lyžařských škol a jezdí se volněji. V sobotu je ještě pár volných míst s vlastní dopravou. Všem přihlášeným děkujeme za důvěru, moc si ji vážíme!

sobotní Víkendová škola

26.07.2018 - Spuštění přihlašování

Přihlášky do letošní Víkendové školičky budou spuštěny 2.9. Přejeme krásné prázdniny.

IcePeak team

Spuštění přihlašování

22.02.2018 - Víkendová školička

O víkendu nás čeká závěrečný-slavnostní výjezd Víkendové školičky. Srdečně zveme všechny rodinné příslušníky, přijeďte dětem fandit a kouknout se, jak se za letošní zimu zlepšily! Chystáme závod v obřím slalomu, maškarní rej, tombolu a spoustu dárků :-)

V sobotu a neděli se  na Vás budeme těšit!

Víkendová školička

20.02.2018 - jarní prázdniny

Kapacita na 3denní kurz o ostravských jarních prázdninách je naplněna. Všem přihlášeným děkujeme :-)  


14.02.2018 - zprávičky

O víkendu na Bílé proběhl olympijský festival. Děti naší Víkendové školičky, které jezdí na Bílou, si mohly vyzkoušet pár tradičních i netradičních disciplín. Dokonce se někteří nachomýtli kolem kameramana České televize a poskytli rozhovor do dětských "zpráviček" na D-čku :-) Lucka, Ema i Maxík odpovídali, jako zkušení profíci :-D

http://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/10265744641-zpravicky/218411000160210

zprávičky

09.02.2018 - Víkendová školička

V sobotu a neděli pokračujeme 5. výjezdem Víkendové školičky.

Víkendová školička

04.02.2018 - pauza Víkendové školičky

Tento víkend 3.,4.2. máme s Víkendovou školičkou plánovanou pauzu. Těšit se zase budeme na všechny děti příští víkend 10.11.2.2018


25.01.2018 - Víkendová školička

O víkendu se Víkendová školička přehoupne do druhé poloviny. Na horách panuje ideální zimní počasí, předpověď nehlásí nic extrémního, takže by náš 4.výjezd nemělo nic ohrozit.

Už se těšíme :-)


17.01.2018 - školička+rensar

O víkendu nás čeká již 3.výjezd Víkendové školičky. V sobotu se již nejmenší děti z družstva ski 7 "Ztracení mlsouni" přesunou na Mezivodí a družstvo ski 3 "Pavlův Dreanteam" pojede na Bílou. V neděli tato výměna proběhne až příští týden.

Zároveň stojí za zmínku závod Rensar ski serie - veřejný závod neregistrovaných lyžařů v obřím slalomu, který spolupořádá naše škola. Info v příloze.

 

školička+rensar

11.01.2018 - Víkendová školička

O víkendu nás čeká druhý výjezd Víkendové školičky. Počasí se má vrátit k "zimnímu rázu" , tak uvidíme, jak moc budou předpovědi přesné. :-)


05.01.2018 - Víkendová školička

Již tuto sobotu a neděli začíná Víkendová školička! Už se na všechny děti moc těšíme!


11.12.2017 - info email

Pomalu se blíží termín prvního výjezdu Víkendové školičky. Všem účastníkům byl včera/dnes zaslán první informační email. Pokud jste Víkendové školičky přihlášeni a email ve své schránce nemáte, zkontrolujte spam nebo složku hromadné zprávy, jestli se tam omylem neumístil. Pokud ani tam není, kontaktujte nás prosím.

Děkujeme!!!

info email

03.12.2017 - Bílá jede

V neděli 3.prosince začíná nová zimní sezóna na Bílé!  V provozu bude vlek na jihu v délce 400m a samozřejmě se pojede za speciální ceny.

Bílá jede

29.11.2017 - začátek sezóny se blíží

Na Bílé i na Mezivodí v Beskydech je bílo a pomalu se blíží začátek sezony :-) I my ve Víkendové školičce již rozdělujeme děti do družstev. Brzy seznamy vyvěsíme na stránkách.

začátek sezóny se blíží

02.10.2017 - nedělní Víkendová školička

Dnes ráno proběhlo první škrábání namrzlých oken na autech... Co to znamená? Blíží se zima!  A taky nedělní Víkendová školička se pomalu plní. Zbývá posledních 20 míst. Proto neotálejte s přihlášením! :-)      

nedělní Víkendová školička

05.09.2017 - Zaplnění kapacity sobotní školičky

Kapacita sobotní Víkendové školičky je naplněna! Moc si vážíme velikého zájmu. Přihlásit na soboty je možné již pouze s vlastní dopravou.

Na neděle je ještě dostatek míst. V neděle je na horách méně lidí i méně lyžařských škol, tak se nebojte zvolit pro "školičku" tento den.  

Všem přihlášeným moc děkujeme!!

Zaplnění kapacity sobotní školičky

28.08.2017 - přihlašování

Přihlašování do Víkendové školičky a na jarní prázdniny pro sezonu 2017/2018 bylo spuštěno :-) Kapacita je omezená, proto vyplňte přihlášku co nejdříve.

Už se na Vás těšíme :-D

přihlašování

19.08.2017 - Přihlašování Víkendová škola

Prázdniny pomalu končí a spuštění přihlašování do Víkendové školičky se blíží. Již se můžete konknout na termín, kdy s Víkendovou školičkou začínáme. Jinak vše bude probíhat podle osvědčeného scénáře. Včetně ceny, která zůstává stejná, stejně tak sleva pro děti, které s námi již nějakou akci absolvovaly. Přihlašování spustíme 28.8.2017.  Budeme se těšit :-)

Přihlašování Víkendová škola

09.03.2017 - rensar ski cup

Hlavní aktivity naší lyžařské a snb školy - Víkendovou školičku a jarní prázdniny máme letos zdárně za sebou, ale zima zdaleka nekončí. Na sjezdovkách je stále spousta sněhu a hlavně dopoledne je v posledních dnech ježdění výborné! A ani akce, na kterých se podílí naše škola nejsou u konce. Již tuto neděli proběhne na Bílé závěrečný závod Rensar ski serie! Pokud si chcete zazávodit na veřejném závodě, přijeďte, "obřák na Bílé" bude výborná volba ;-)

rensar ski cup

06.03.2017 - jarní prázdnin

Víkendové školičky máme úspěšně za seebou, ale zima ještě nekončí. I když ve  městě už není po sněhu ani památky, na horách se lyžuje!  d pondělí do středy máme v plánu 3-denní kurz na Mezivodí :-)         


23.02.2017 - závěrečný výjezd Víkendové školičky

O víkendu nás čeká slavnostní závěrečný výjezd Víkendové školičky. Všem rodičům byl zaslán informační email, tak koukněte, jak vše bude probíhat. Máme nachystány závody, tombolu, maškarní a dárečky. Doufejme, že bude hezké počasí :-)                                     

závěrečný výjezd Víkendové školičky

16.02.2017 - Víkendová školička

Tuto sobotu a neděli nás čeká již 6. výjezd Víkendové školičky. Příští víkend 25.,26.2.si udělejte čas a přijeďte se podívat na Mezivodí, kde bude probíhat slavnostní zakončení letošní "školičky" . Budeme závodit, jezdit v maskách, losovat tombolu, rozdávat dárky atd. :-)                           


08.02.2017 - víkendová školička+mástrs+rensar ski cup

O nadcházejícím víkendu pokračujeme již 5.výjezdem Víkendové školičky. Zároveň proběhne výjezd pro rodiče dětí, které jezdí školičku s názvem družstvo "máástrs" :-) . A aby toho nebylo málo, tak v sobotu proběhne druhý závod Rensar ski série. Závodů v obřím slalomu pro neregistrované závodníky. Takže si na tento víkend namazejte lyže, určitě je budete potřebovat :-)   

víkendová školička+mástrs+rensar ski cup

01.02.2017 - víkendová školička

Tuto sobotu 4.2. nás čeká náhradní výjezd za odvolanou první mrazivou sobotu. Info opět přijde všem rodičům emailem. Nedělní víkendová školička má plánovanou přestávku!                                                                                                                                     

víkendová školička

26.01.2017 - Víkendová školička

V sobotu i v neděli pokračujeme Víkendovou školičkou podle plánu :-)                                                   

Víkendová školička

19.01.2017 - Rensar ski CUP

První závod série veřejných závodů v obřím slalomu RENSAR SKI CUP 2017 se blíží. Neváhejte a přijeďte si poměřit síly s přáteli. Závody spolupořádá naše lyžařská škola.                        

Rensar ski CUP

13.01.2017 - Víkendová školička

Víkendová školička tento víkend začene i pro "sobotní" děti! Nedělní skupinky už jsou zkušené a ví co a jak :-)  Těšíme se!

Víkendová školička

11.01.2017 - první výjezd Víkendové školičky

První výjezd Víkendové školičky jsme v neděli zvládli lehce promrzle, ale s úsměvem na tváři. V sobotu by nic nemělo bránit, aby i sobotní část školičky začala s lyžováním a snowboardingem. Už se těšíme!   

první výjezd Víkendové školičky

07.01.2017 - potvrzení nedělního výjezdu

Dobrý den,
dnes je na horách krásně, ale hodně mrazivo. Zítra by mělo být stále slunečno, ale teploty se vyšplhají směrem nahoru :-)
Takže by náš první nedělní výjezd nemělo nic ohrozit !Už se těšíme !                                                                       

                                                                                                                                  

potvrzení nedělního výjezdu

06.01.2017 - přesunutí sobotního výjezdu

Z důvodu velikého mrazu, který sevře Beskydy dnes v noci a zítra přes den, přesouváme první výjezd sobotní Víkendové školy. Nedělní výjezd zatím platí, o případném zrušení rozhodneme zítra dopoledne. Ale vypadá to, že takový extrém bude jen v sobotu. Prosíme učastníky Víkendové školičky sledovali své emailové schránky, kde mají podrobnější informace. Děkujeme 


03.01.2017 - Instruktorský výjezd

Začátek Víkendové školičky se blíží. V pondělí jsme vyrazili na Bílou, kde nás čekal mráz, sluníčko a výborně vysněžené sjezdovky. V sobotu a neděli už bereme i děti :-)                                                                                                                                       

Instruktorský výjezd

18.11.2016 - instruktoři

Rozšiřujeme řady instruktorů Ice Peaku. Pokud máte zájem trávit čas na horách a ještě si vydělat, neváhejte nás kontaktovat. Jezdíme o víkendech i přes týden. Nabízíme zajímavé finanční ohodnocení, dopravu z Ostravy, ubytování s plnou penzí.

instruktoři

13.11.2016 - zasněžování

Ve všech areálech, kam máme letos v plánu vyrazit s Víkendovou školičkou i s lyžařskými kurzy, se zima hlásí o slovo a byly poprvé v provozu děla. Doufejme, že Martin z bílého koně nespadne a bude letošní zimu pevně v sedle :-)

zasněžování

14.09.2016 - naplnění kapacity sobotní školičky

Kapacita sobotní Víkendové školičky je naplněna! Všem přihlášeným děkujeme!!  Na neděle je ještě místo. V neděli je na horách méně lidí, tak se nebojte zvolit pro "školičku" tento den.                                                                                                                         

naplnění kapacity sobotní školičky

04.09.2016 - přihlášky

Moc náš těší veliký zájem o Víkendovou školičku. Na sobotu je již zaplněn první autobus! Děkujeme !  :-)                                                                                                                                
 

přihlášky

28.08.2016 - Víkendová školička 2017

Přihlašování do Víkendové školičky 2017 bylo spuštěno!                                                                                                           

Víkendová školička 2017

13.08.2016 - Brzy spustíme přihlašování do Víkendové školičky

Venku je léto v plném proudu, ale my již chystáme zimní sezonu. Letos připravujeme pár novinek. Bližší info již brzy :-)

Brzy spustíme přihlašování do Víkendové školičky

18.03.2016 - závěr sezony

Děkujeme všem účastníkům našich kurzů za letošní účast! Věříme, že Vás "školičky i "lyžáky bavily a v příští sezoně se budeme těšit na shledanou! Zima ovšem ještě nekončí. Na Bílé i na Mezivodí jsou stále dobré podmínky pro lyžování a příznivé ceny vedlejší sezony, tak o víkendu nebo velikonocích neváhejte a vyrazte si ještě zajezdit, kolo počká  :-)

závěr sezony

10.03.2016 - závěrečný výjezd Víkendové školičky

Jdeme do finále! Tento víkend proběhne závěrečný výjezd Víkendové školičky. Na děti čeká na Mezivodí závod, rej masek, spousta cen, dárečky a tombola. Všechny rodiče srdečně zveme, přijeďte se podívat a fandit svým dětem, budeme mít opět i pro vás malé pohoštění. Podrobné informace k programu dne Vám přijdou v průběhu čtvrtka emailem. Už se na Vás tešíme!

závěrečný výjezd Víkendové školičky

02.03.2016 - Víkendová školička

Tento víkend proběhne 7.výjezd víkendové školičky.                                                                                                                             

Víkendová školička

25.02.2016 - rensar serie

Tento víkend má Víkendová školička ještě plánovanou přestávku, ale v neděli na Bílé proběhne finálový závod "Rensar serie" veřejných závodů. Tak neváhejte a dorazte si vyzkoušet atmosféru lyžařského závodu a změřit si časy s ostatními neregistrovanými lyžaři. Více info na http://rensar.cz/cs/lyzovani/rensar-ski-cup-2016

rensar serie

16.02.2016 - obecně

Víkendová školička má následující dva víkendy plánovanou přestávku a pokračujeme 7.výjezdem 5.a 6.3. . Mezitím nás čekají jarní prázdniny Ostravy a 3-denní výjezdová škola.                                                 
 

obecně

11.02.2016 - 6.výjezd Víkendové školičky

O víkendu proběhne již 6.výjezd Víkendové školičky. V Beskydech je konečně pravá zima, takže se můžeme těšit na přírodní sníh :-)

6.výjezd Víkendové školičky

04.02.2016 - Víkend

Venku se "lehce" oteplilo, ale na horách je sněhu stále dostatek! O víkendu pokračujeme Víkendovou školičkou i s družstvem rodičů "Mááástrs" . Navíc v sobotu proběhne na Bílé další závod RENSAR SKI CUP 2016 serie pro neregistrované lyžaře. Info na http://rensar.cz/cs/lyzovani/rensar-ski-cup-2016 . Takže neváhejte a o víkendu vyrazte do Beskyd!  

Víkend

01.02.2016 - polovina Školičky

Polovinu Víkendové školičky jsme úspěšně zvládli. Na horách se kapku pokazilo počasí, ale sněhu je dostatek, takže ani chvíle teplejšího počasí by neměla ohrozit další výjezdy. Tento víkend je v plánu také výjezd rodičů "máástrs". Info pošleme emailem.                                                                      

polovina Školičky

28.01.2016 - Víkendová školička

Víkendová školička o víkendu pokračuje podle plánu. V neděli je zatím lehce nejistá předpověď. Počasí sledujeme a zatím to vypadá na sněžení. Pokud by šla předpověď výrazně do deště a byla by nějaká změna, budeme hned informovat.                  

Víkendová školička

22.01.2016 - Víkendová školička

Na horách panuje ideální počasí. Víkendové školičky proběhnou podle plánu :-)                                                                           


15.01.2016 - druhý výjezd Víkendové školičky

Tento víkend proběhne druhý výjezd Víkendové školičky. Na horách připadl konečně i přírodní sníh, takže nás čeká krásný víkend. :-)                                                             
 

 

 

 

druhý výjezd Víkendové školičky

13.01.2016 - Rensar ski cup

Letos opět spolupořádáme seriál závodů pro neregistrované lyžaře "Rensar ski cup 2016". První závod proběhne již příští sobotu 23.1. na Bílé v beskydech.  Bližší info na http://www.rensar.cz

                                          

Rensar ski cup

11.01.2016 - první výjezd Víkendové školičky

O víkendu jsme úspěšně zahájili letošní Víkendovou školičku. Brzy přibydou ve fotogalerii nové fotky. Zatím se můžete podívat do sekce "družstva" na reporty instruktorů :-)    

první výjezd Víkendové školičky

06.01.2016 - první výjezd Víkendové školičky

Tento víkend proběhne první letošní výjezd Víkendové školičky. Sněhu je na sjezdovkách dostatek, počasí se tváří, že bude rozumné a vše potřebné máme připravené. Takže by nás nemělo nic překvapit. Všem účastníkům přijde ve čtvrtek informační email. už se na děti těšíme! :-)
 

první výjezd Víkendové školičky

31.12.2015 - PF

Ke konci roku nám konečně do česka dorazila zima :-) Všechny areály, kam budeme v zimě vyrážet se Školičkama i lyžařskými kurzy zasněžují o 106.

Všem, kteří mají rádi zimní sporty v novém roce přejeme, ať nám vydrží zimní počasí co nejdéle a všechny zimní radosti zvládneme ve zdraví! :-)
 

PF

25.12.2015 - vánoce

Přejeme všem krásné, pohodové a hlavně brzo snad mrazivé vánoce.                                                            
 

vánoce

23.11.2015 - spuštění děl

Na Bílé v Beskydech již spustili děla. Doufejme, že mrazivé počasí vydrží co nejdéle.  :-)

spuštění děl

30.09.2015 - Ice Peak svatba

Na konci léta proběhla první, čistě Ice Peak svatba. Lenka s Karlem se poznali jako instruktoři v naší škole a od srpna svůj vztah povýšili o stupeň výše :-) Přejeme jim pevné nervy  (jako při výuce na sjezdovce) a brzké dodání (vlastních) dětí do Ice Peak školičky :-D

Ice Peak svatba

30.09.2015 - Víkendová školička

V nedělní Víkendové školičce jsou stále volná místa! V neděli je na sjezdovkách Bílé i Mezivodí méně lyžařů a lyžařských škol, tak neváhejte a přihlaste se ještě dnes :-)

Víkendová školička

17.09.2015 - sobotní Víkendová školička

Sobotní kurzy Víkendové školičky jsou zaplněny. Na neděle je zatím místo, ale počet se snižuje. Všem přihlášeným děkujeme a těšíme se na společně strávenou zimu!

                     

sobotní Víkendová školička

11.09.2015 - přihlášky

Vemni nás těší letošní zájem o Víkendovou školičku. K dnešnímu dni je na soboty posledních 6 volných míst. Na neděle je volných míst více, ale taky se plní rychleji než v loňském roce, tak pokud máte zájem jezdit, neotálejte s vyplněním přihlášky v sekci Víkendová škola.          


26.08.2015 - přihlašování do Víkendové školičky

Vítáme Vás na konci velmi parného léta. Pomalu se ochlazuje a proto bylo spuštěno přihlašování do Víkendové školičky!       :-)                                                                                                 

přihlašování do Víkendové školičky

31.05.2015 - DVD ze školičky

Kdo si při přihlašování do letošní Víkendové školičky objednal CD s fotkama, tak si jej již může vyzvednout v prodejně Sacha sport. Adresa na www.sachasport.cz

DVD ze školičky

05.03.2015 - závěrečný výjezd Víkendové školičky

Tento víkend nás čeká na Mezivodí slavnostní zakončení letošní Víkendové školičky. Všichni jste srdečně zváni!                    

závěrečný výjezd Víkendové školičky

22.01.2015 - Víkendová školička

Tuto sobotu a neděli proběhne další výjezd Víkendové školičky!


15.01.2015 - veřejné závody

Zveme Vás na veřejné závody, které startují tuto sobotu 17.1. prvním závodem na Bílé.

 

RENSAR SKI CUP 2015


veřejné závody v obřím slalomu pro neregistrované lyžaře hobíky ve spolupráci se SKI BÍLÁ a iCE PEAK    

Termíny: 17. ledna + 7. února + 21. března

Místo konání: Bílá v Beskydech / svah Javořinka   

Kategorie: Muži, Ženy, Děti

Trofeje: první tři v každé kategorii

Startovné: 300,-

Časový pořad: 

9:00 až 9:45 - registrace účastníků
10:00 - zahájení závodu
13:00 - předpokládané vyhlášení výsledku                                   

veřejné závody

09.01.2015 - odkládáme druhý sobotní výjezd!

Na základě velmi špatné předpovědi počasí druhý sobotní výjezd Víkendové školičky odkládám.  V neděli má být na horách počasí dobré, takže jedeme podle plánu!

Jak bylo avizováno v obecných informacích, bude odložený sobotní výjezd nahrazen 14.2.2015. Děkujeme za pochopení.

odkládáme druhý sobotní výjezd!

08.01.2015 - druhý výjezd Víkendové školičky

Tento víkend je v plánu 2. výjezd Víkendové školičky. Počasí si s námi hraje. Sobota zatím vypadá, že bude dešťová. Neděle bude lepší. Rozhodnutí, jestli výjezd pojedeme nebo ne padne do páteční 17-té hodiny. Podrobné info mají všichni rodiče v emailových schránkách.


02.01.2015 - Víkendová školička

Tento víkend 3. a 4.1. začínáme prvním výjezdem Víkendové školičky! Na horách panuje zimní počasí, tak už se těšíme!

Víkendová školička

28.12.2014 - zima + mráz

Ježíšek letos pro všechny lyžaře a snowboarďáky naděloval kapku později, ale dočkali jsme se! Mráz je tady a všechny střediska, kam Ice Peak vyráží - Bílá, Mezivodí, Filipovice, Kopřivná a Mosty jedou a každým dnem se podmínky lepší. Dnes ráno se přidal i přírodní sníh !

zima + mráz

19.12.2014 - vánoce

Přejeme Vám i Vašim blízkým mnoho krásných chvil o vánočních svátcích!                                         

vánoce

07.12.2014 - Bílá a Vaňkáč jezdí
Na Bílé v Beskydech a na Vaňkově kopci za Ostravou dokázali nasněžit dostatečné množství sněhu k tomu, aby mohli zahájit zimní sezónu! Takže kdo ještě nabyl na sněhu, tak hurra jezdit!
Bílá a Vaňkáč jezdí

25.11.2014 - první zasněžování

Včera 24.11. na Bílé poprvé vyzkoušeli sněžná děla. Teplota byla jen -3 stupně, takže se moc sněhu nevyrobilo. Ale vše fungovalo a teď stačí, trošku více mrazu :-)

první zasněžování

03.11.2014 - Víkendová školička
Kapacita letošní Víkendové školičky je naplněna na soboty i na neděle. Přihlašování je možné již bez dopravy. Všem přihlášeným děkujeme!

27.09.2014 - přihlašování
Sobotní Víkendová školička je zaplněna. Neváhejte se přihlašovat na nedělní Víkendovou školičku. Tady ještě volná místa jsou! V neděli je na sjezdovkách méně lidí a kurz je levnější!
přihlašování

24.08.2014 - Víkendová školička 2015
Přihlašování do letošní Víkendové školičky bylo spuštěno!
Víkendová školička 2015

11.08.2014 - Víkendová školička 2015
Pracujeme na aktualizacích našich stránek pro sezonu 2015. Přihlašování do Víkendové školičky bude spuštěno 31.8. . Zatím vám přejeme stále krásné léto! IcP
Víkendová školička 2015

15.05.2014 - příměstský tábor
Naše škola ve spolupráci se ZŠ Dětskou bude v termínu od 30. 6. do 4. 7. 2014 pořádat příměstský tábor! Náplň tábora budou základy keramiky, výtvarné činnosti a sportovní hry. Cena 1300,- Kč. Cena zahrnuje: keramický a výtvarný materiál, pitný režim, dopolední svačina, drobné odměny, pojištění. Ideální věkové rozmezí - I.stupeň základní školy. Bližší informace a přihlášku Vám zašleme emailem.
příměstský tábor

19.03.2014 - Víkendová školička
Závěrečný výjezd Víkendové školičky i všechny letošní lyžařské kurzy pro základní školy máme úspěšně za sebou. Děkujeme všem dětem za účast a těšíme se na příští, snad na sníh bohatší, zimu!!!
Víkendová školička

06.03.2014 - závěrečný výjezd letošní Víkendové školičky
Tento víkend nás čeká již 8. výjezd Víkendové školy a bude probíhat slavnostně. Máme pro děti nachystané závody, tombolu a maškarní rej. A hlavně spoustu cen, dobrot a medailí. Zveme také všechny rodiče a fanoušky na Mezivodí!
závěrečný výjezd letošní Víkendové školičky

28.02.2014 - Víkendová školička
O tomto víkendu jedeme již 7. výjezd víkendové školičky. Na Mezivodí i na Bílé jsou sjezdovky upravené a v provozu. Sněhu není moc, ale je to mnohem lepší, než v lednu :-) Příští týden nás čeká slavnostní závěrečný výjezd. Všechny rodiče srdečně zveme, přijeďte se podívat a povzbudit své ratolesti při závodě, soutěžích a maškarním ježdění!
Víkendová školička

19.02.2014 - jedeme dál
O víkendu pokračuje Víkendová školička již 6.výjezdem! Počasí stále zlobí a hrozí jarem, ale na Bílé i Mezivodí je na sjezdovce dost sněhu a provozovatelé skiareálů se o sjezdovky výborně starají.
jedeme dál

06.02.2014 - náhradní výjezd
Tento víkend nahrazujeme odložený 2. lenový výjezd Víkendové školičky. Příští víkend t.j. 15.,16.2. je plánovaná přestávka!

31.01.2014 - Víkendová škola
Tento víkend proběhne 4. výjezd Víkendové školy. Má být větrné počasí, ale Bílá i Mezivodí je v údolí a vítr zde není tak silný.
Víkendová škola

23.01.2014 - jarní prázdniny
Stále probíhá přihlašování na 3-denní kurz lyžování o jarních prázdninách! Termín přihlašování posouváme do 2.2.2014
jarní prázdniny

22.01.2014 - zima je zpět?
Tak konečně to vypadá, že si zima všimla toho, že je leden a že už měla být dávno v Beskydech... V noci napadl přírodní sníh i bylo možné spustit děla. Už bylo na čase... :-)
zima je zpět?

17.01.2014 - vyjezd Víkendové školičky
Přes týden se podařilo jak na Mezivodí, tak na Bílé několikrát zasněžovat, takže se podmínky pro lyžování zlepšily. Stále to není ideální, ale ochlazuje se :-) Druhý výjezd Víkendové školičky se uskuteční!
vyjezd Víkendové školičky

13.01.2014 - zasněžování
Konečně přišlo ochlazení a dá se zasněžovat. Doufejme, že mrazy budou pokračovat...
zasněžování

10.01.2014 - druhý výjezd
Sice jsou oba dva areály v omezeném provozu a lyžovat se dá, ale rozhodli jsme se, že druhý výjezd Víkendové školičky odložíme. Myslíme si, že by takové lyžování a ježdění na prkně děti moc nebavilo a taky by jsme za takových podmínek nejspíše pokoušeli zranění. Každopádně se ochlazuje a snad už o víkendu by se mělo dát zasněžovat, tak snad se konečně vrací zima.
druhý výjezd

31.12.2013 - první výjezd
Tento víkend je v plánu první výjezd Víkendové školičky. I přes velmi teplé "vánoční" počasí jsou stále obě střediska - Bílá a Mezivodí v provozu. V těchto dnech se pomalu ochlazuje a předpověď na víkend vypadá nadějně. Takže prozatím platí, že pojedeme podle plánu. Ve čtvrtek budeme zasílat podrobnější informace. Přeje všem uživatelům bílých svahů Beskyd krásné zakončení roku a v tom následujícím hlavně hodně zdraví, pohody a úspěchů.
první výjezd

17.12.2013 - přebor škol
Už zítra 18.12.2013 proběhne na sjezdovce č.4 - JIH přebor škol Moravskoslezského kraje ve snowboardu, zároveň jako kvalifikační závod na olympiádu mládeže ČR. Na pořádání těchto závodů se aktivně podílí naše škola. Pokud máte čas, přijeďte se podívat a fandit!
přebor škol

09.12.2013 - sezona se blíží...
Sezona se nezadržitelně blíží. Již tento víkend pojenou vleky na Bílé i Mezivodí. My také nezahálíme. Víkendová školička je téměř zaplněna ( jsou poslední 4 volná místa na neděle), máme rozdělené děti do družstev a hlavně dnes přišly letošní medaile. A opravdu se povedly! :-)
sezona se blíží...

24.11.2013 - aktuálně
Pomalu, ale jistě se na hory chystá sněhová nadílka. I my se intenzivně chystáme na zimu. V nedělní Víkendové školičce jsou ještě volná místa, tak neváhejte a vyplňte přihlášku co nejdříve!
aktuálně

31.10.2013 - Víkendová školička
Sobotní Víkendová školička je zaplněna. Neváhejte se přihlašovat na nedělní Víkendovou školičku. Tady ještě volná místa jsou! V neděli je na sjezdovkách méně lidí a kurz je levnější!
Víkendová školička

12.09.2013 - Víkendová školička
Těší nás, že spousta dětí opět pokračuje a zároveň máme radost z nových přírustků. V tuto chvíli máme zaplněn první sobotní i první nedělní autobus! Míst ve Víkendové škole je stále dostatek, ale ubývají, tak s přihláškou neváhejte!
Víkendová školička

26.08.2013 - Víkendová školička
Přihlašování do Víkendové školičky a na jarní prázdniny bylo spuštěno!
Víkendová školička

15.08.2013 - sezona 2014
Venku jsou sice stále pořádné "hice", ale už pro Vás pomalu chystáme aktualizace informací na novou sezonu. Přihlašování do Víkendové školy a na jarní prázdniny bude spuštěno 31.8. nebo i dříve :-)
sezona 2014

15.03.2013 - školička 2013
Víkendová školička 2013 je úspěšně za námi. Kromě počasí, které občas zlobilo, se vyvedla výborně. Teď intenzivně pracujeme na třízení fotek, letos jich ze sobot a nedělí máme 6509, aby každý účastník dostal CD se svou fotogalerií. Malou ochutnávku obrázků najdete ve fotogalerii.
školička 2013

06.03.2013 - final sobota
Nedělní Víkendová školička je minulostí. Závěrečný výjezd se povedl, i počasí konečně ukázalo svou vlídnější tvář. Na tuto sobotu chystáme závěrečný výjezd "sobotní školičky". Předpovědi kapku straší, ale déšť pomaličku z prognóz ustupuje. Takže by slavnostní výjezd se závody, soutěžemi a maškarním nemělo nic ohrozit. :-)
final sobota

01.03.2013 - závěrečná neděle
Víkendová škola se blíží do finále. Sobotní školičku čeká tento víkend 7.výjezd, nedělní školička má týden náskok a proto nás tuto neděli již čeká závěrečný, slavnostní výjezd. Děti pojedou závod v bránách měřený profesionální časomírou, proběhne rej masek a spousta soutěží a her. Pro všechny děti máme odměny, medaile a spoustu sladkostí.
závěrečná neděle

12.02.2013 - fšelico
Víkendová škola se nám již přehoupla do druhé poloviny. Pomalu chystáme závěrečný závod, maškarní, soutěže a hry. Opět máme připravené novinky, tak se těšte! Také jsme v minulém týdnu absolvovali 3-denní kurz o jarních prázdninách. Počasí nás sice v úterý poškádlilo opravdu mokrým sněhem, ale nakonec se vše povedlo podle plánu a děti si ježdění užily. Fotky ze všech akcí jsou k nahlédnutí ve fotogalerii.
fšelico

30.01.2013 - Ice Peak
Máme za sebou 3 sobotní a 4 nedělní výjezdy Víkendové školičky. Tento víkend nás čeká plánovaná pauza. Víkendová školička bude pokračovat 9. a 10.února. Ve fotogalerii můžete kouknout na pár nových fotek. Od 4.do 6.února proběhne 3-denní škola lyžování a snowboardingu. Máme poslední 2 místa, zájemci volejte co nejdříve!
Ice Peak

19.01.2013 - jarní prázdniny
3-denní škola lyžování a snowboardingu v termínu ostravských jarních prázdnin bude. Termín pro přihlašování sice vypršel, ale jsou stále volná místa, takže zájemci můžou zasílat přihlášky!
jarní prázdniny

19.01.2013 - ice
Na horách je krásná zima. Již máme za sebou dva týdenní kurzy pro školy a tento víkend nás čekají další výjezdy Víkendové školy. Předpověď slibuje mráz, ale přes den to bude pro lyžování ideálních -6 až -8.
ice

11.01.2013 - Víkendová školička
Na horách je krásně nasněženo, takže konečně můžeme vyrazit i se sobotní Víkendovou školičkou. V neděli jedou děti už druhý výjezd.
Víkendová školička

09.01.2013 - Víkendová škola
V neděli jsme absolvovali první výjezd nedělní Víkendové školy. Přivítalo nás typické zimní počasí a konečně sněžilo. Děti byly hodně šikovné. Pár fotek najdete ve fotogalerii. O víkendu začne i sobotní víkendová školička.
Víkendová škola

04.01.2013 - Víkendová školička
Vzhledem k špatné předpovědi počasí na sobotu ( velmi pravděpodobný déšť) odkládáme první sobotní výjezd. V neděli se má ochladit a srážky ustoupit, takže nedělní víkendová škola proběhne! děkujeme za pochpopení...
Víkendová školička

02.01.2013 - první výjezd Víkendové školy
Blíží se první výjezd Víkendové školy. Již tento víkend vyrazíme na Bílou a Mezivodí. Trochu nás trápí předpověď počasí, vše sledujeme a o případných změnách budeme včas informovat. Dnes večer bude odeslán všem účastníkům informační email, proto prosím zkontrolujte své emailové schránky. Pokud někomu email nedorazí, tak nás prosím kontaktujte.

23.12.2012 - Vánoce
Přejeme všem vyznavačům jednostopých i dvoustopých zimních radovánek krásné vánoce a úspěšný rok 2013
Vánoce

10.12.2012 - zahájení sezóny v Beskydech
Krásné mrazivé počasí v posledních dnech umožnilo plně zasněžovat sjezdovky. V neděli se rozjela sezóna na Mezivodí, v pondělí kotva na Bílé-"jihu" a na středu je plánováno spuštění lanovky na Bílé. Takže našemu zahájení Víkendové školičky, které proběhne první víkend v lednu, nic nebrání! Do nedělní školičky a jarních prázdnin je stále možné se přihlásit!
zahájení sezóny v Beskydech

25.11.2012 - Medaile
Na tuto sezonu chystáme zcela jedinečné a originální medaile. První vzorek již dorazil a vypadá nádherně! Těchto medailí budeme mít vyrobeno 50 sad a děti o ně budou soutěžit v rámci družstev na Víkendové školičce, o jarních prázdninách i na lyžařských kurzech pořádaných naší lyžařskou a snowboardovu školou.
Medaile

16.11.2012 - zasněžování
Zima se blíží,s prvními mrazy na Bílé spustili zasněžování! Přihlašování na nedělní Víkendovou školičku a jarní prázdniny stále pokračuje.
zasněžování

04.11.2012 - Víkendová školička
První sníh je pryč, ale podle zkušeností babiček a z pozorování přírody bude letos sněhu hodně. Napovídá tomu letošní slabá úroda jeřabin! :-)
Víkendová školička

28.10.2012 - Víkendová školička
Zima je tady! První sníh určitě ještě roztaje, ale my již vše chystáme na sezonu!
Víkendová školička

18.10.2012 - aktuálně
Na nedělní školičku je jeden autobus zaplněn, ale zvyšujeme kapacitu o další autobus. Takže se ještě můžete přihlásit! Sobotní Víkendová školička je beznadějně zaplněna. V sobotu i v neděli budeme letos jezdit dvěma autobusy, jeden bude na Bílé s pokročilými a začátečníci budou jezdit na Mezivodí.
aktuálně

17.10.2012 - Víkendová škola
Na sobotní Víkendovou školičku je posledních 5 míst pro snowboarďáky.3 místa pro pokročilé a 2 pro ty, kteří chtějí s prknem začít. Na neděle je stále místo pro lyžaře i snowboardisty. V neděli je na sjezdovkách méně lidí a nedělní výjezdy jsou levnější. Tak neváhejte a přihlaste se. I zde je kapacita omezená!
Víkendová škola

10.10.2012 - kapacita
Velmi si Vážíme letošního zájmu o Víkendovou školičku. Již k 10.10.je téměř naplněna kapacita sobotních výjezdů. Na nedělní jsou ještě místa. Takže pokud se chcete přihlásit, tak neotálejte!
kapacita

17.09.2012 - Víkendová škola
Již po 14-ti dnech máme naplněn první sobotní autobus a půlku nedělního! Míst v sobotní i nedělní Víkendové škole je stále dostatek, ale ubývají, tak s přihláškou neváhejte! Na Pradědu již sněžilo! :-)
Víkendová škola

01.09.2012 - přihlašování
Přihlašování do Víkendové školy a na jarní prázdniny je spuštěno!

19.08.2012 - přihlašování
Prázdniny se pomalu blíží ke konci a my se intenzivně chystáme na novou sezonu. Na stránkách již jsou aktuální informace k chystaným kurzům, hlavně k Víkendové školičce a jarním prázdninám. Přihlašování bude spuštěno 1.9.! Přejeme hezký zbytek prázdnin :)
přihlašování

28.03.2012 - konec sezóny
Všem účastníkům Icepeak kurzů děkujeme za přízeň a v příští sezóně se těšíme na shledanou. Icepeak team
konec sezóny

09.03.2012 - jarní prázdniny
Jelikož dvě děti onemocněly, tak se uvolnily místa na 3-denní lyžování s dopravou z Ostravy v termínu 14.3.-16.3.2012!
jarní prázdniny

07.03.2012 - Víkendová škola
O víkendu jsme v rámci 7. výjezdu Víkendové školy pro děti uspořádali závody, soutěže a rej masek. Odměnou pro všechny děti,instruktory i přihlížející rodiče bylo krásné slunečné počasí. Tento víkend nás čeká závěrečný výjezd letošní Víkendové školičky.

26.02.2012 - jarní prázdniny
Máme za sebou 6. výjezd Víkendové školičky. Na 7. výjezd zveme všechny rodiče i širší příbuzenstvo fandit dětem při závodu, soutěžích i se podívat na maškarní. 3-denní kurz na jarní prázdniny je zaplněn!
jarní prázdniny

23.02.2012 - Víkendová škola
V sobotu a neděli nás čeká již šestý výjezd Víkendové školičky. O jarních prázdninách proběhne 3-denní kurz. Volná místa ještě jsou!
Víkendová škola

16.02.2012 - Víkendová škola
O víkendu pokračujeme Víkendovou školičkou. Po třeskutých mrazech nás konečně čeká 5. výjezd!
Víkendová škola

09.02.2012 - ZRUŠENÍ VÝJEZDU
Po důkladném porovnání všech dostupných předpovědí jsme se rozhodli i tento výjezd odvolat. Náhrada proběhne 10. a 11. 3. Děkujeme za pochopení.
ZRUŠENÍ VÝJEZDU

08.02.2012 - 5. výjezd
Víkendovou školičku opět ohrožuje mráz. Jestli uskutečníme 5. výjezd rozhodneme nejpozději v pátek ráno, podle aktuálních předpovědí.
5. výjezd

03.02.2012 - ZRUŠENÍ VÝJEZDU
Vzhledem k tomu, že extrémní mrazy nepolevují,tento víkend Víkendovou školičku RUŠÍME. Výjezd nahradíme tak, že Víkendovou školičku o týden protáhneme. Tzn. závěrečný výjezd se uskuteční 3.a 4.3.2012
ZRUŠENÍ VÝJEZDU

25.01.2012 - jarní prázdniny
Stále probíhá přihlašování na 5-ti denní školu lyžování a snowboardingu v termínu ostravských jarních prázdnin!

19.01.2012 - Víkendová škola
O víkendu absolvujeme již třetí letošní výjezd Víkendové školy. Děti, které letos začínaly s lyžema jsou moc šikovné. Již půjdou z parku na pomu na Mezivodí! Snowboarďáci začnou s vlekem. V Beskydech jsou ideální podmínky. Na víkend není hlášeno tak silné sněžení, jako minulý týden.
Víkendová škola

10.01.2012 - Víkendová škola
Máme za sebou první výjezd Víkendové školy. V sobotu i neděli jsme dopoledne zvládli děti rozdělit do družstev a začít s výukou. Nejtěžší to měly děti, které byly poprvé na lyžích a začínaly v dětském parku na Bílé a taky snowboarďáci, kteří poprvé krotili prkno. Nebo prkno krotilo je? :-) V Beskydech je krásná zima a o víkendu jedeme zase.
Víkendová škola

04.01.2012 - Víkendová škola
První výjezd Víkendové školy se blíží. Jedeme již tento víkend. Všem rodičům byl zaslán informační email, pokud někomu z přihlášených nepřišel, tak nás prosím kontaktujte. Jinak na Mezivodí i Bílé jsou dobré sněhové podmínky a blížící se fronta by měla do víkendu ještě pár centimetrů sněhu přidat.
Víkendová škola

09.12.2011 - Víkendová škola
Končí přihlašování na sobotní Víkendovou školu. Do nedělní Víkendové školy je možné se přihlásit do 23.12.2011 . Prosím všechny přihlášené, aby v sekci Víkendová škola - seznam přihlášených účastníků zkontrolovali, že jejich přihláška byla zaevidována (jméno je v seznamu přihlášených účastníků) a jestli souhlasí stav platby. Jinak na Bílé již je bílo! :-)
Víkendová škola

28.11.2011 - aktuálně
Ve Víkendové škole je na sobotu posledních 5 míst. Na nedělní výjezdy zvýšíme kapacitu druhým autobusem. Na Bílé v Beskydech se intenzivně zasněžuje. Teploty a vlhkost jsou sice na hranici, kdy jde sníh vyrábět, ale na sjezdovce jsou již na několika místech vidět sněhové plochy.
aktuálně

14.11.2011 - sněží
Na Bílé v Beskydech se konečně ochladilo natolik, že byly spuštěny sněžné děla! Ve Víkendové škole je pomalu zaplněna kapacita. Na soboty zbývá posledních 12 míst, na neděle míst 15. Na nedělní výjezdy máme v případě vyššího zájmu nachystán další autobus.
sněží

10.10.2011 - Víkendová škola
Zima se kvapem blíží. Na Lysé Hoře o víkendu sněžilo! Míst ve Víkendové škole ubývá. Na sobotní výjezdy plníme již druhý autobus i na neděle se blížíme k polovině kapacity. Přihlaste se včas!
Víkendová škola

14.09.2011 - Víkendová škola
Již 42 dětí je přihlášeno do Víkendové školy. Všem přihlášeným děkujeme. Míst je stále dostatek!
Víkendová škola

29.08.2011 - Víkendová škola a jarní prázdniny
Přihlašování do Víkendové školy a na jarní prázdniny bylo spuštěno!
Víkendová škola a jarní prázdniny

18.08.2011 - Víkendová škola a jarní prázdniny
Přihlašování do dalšího ročníku Víkendové školy a jarních prázdnin se blíží! Bude spuštěno 29.8.2011!!
Víkendová škola a jarní prázdniny

28.04.2011 - sezóna 2010/2011
Děkujeme všem účastníkům našich kurzů za přízeň a přejeme všem krásné, slunečné a větrné léto.
sezóna 2010/2011

31.03.2011 - lyžování na Bílé
Lyžařský areál Bílá vstoupil do posledního lyžařského týdne letošní sezony . Je krásné jarní počasí s ranníma teplotama pod nulou a proto je dopoledne stále výborné lyžování. Na severu se ještě jezdí na všech sjezdovkách. Jih za hotelem Pokrok bude vypnut dle aktuálních podmínek.

04.03.2011 - jarní prázdniny
I přes vysokou nemocnost a velký počet odhlášených dětí se letošní 5-ti denní škola o jarních prázdninách uskuteční. Jezdit budeme na Mezivodí. Volná místa v autobusu jsou k dispozici! Cesta tam i zpět 80,- Kč /osoba, 2 a více osob 50,- kč / osoba. Možnost vystoupit i na Bílé nebo Ostravici. Odjezd ponělí - pátek v 8:00 od Domu kultury města Ostravy.
jarní prázdniny

02.03.2011 - Víkendová škola 2011
O víkendu jsme úspěšně zakončili letošní ročník Víkendové školy. Počasí bylo nádherné a jen dokreslilo skvělou atmosféru , kterou pomohli vytvořit skvěle fandící rodiče. Všem účastníkům děkujeme a těšíme se na příští ročník!
Víkendová škola 2011

24.02.2011 - závěrečný výjezd
Již tento víkend proběhne závěrečný výjezd Víkendové školy. V sobotu i v neděli budou děti závodit, soutěžit a přdvádět své masky. Na Mezivodí na shledanou!
závěrečný výjezd

22.02.2011 - jarní prázdniny
Přihlašování na jarní prázdniny stále pokračuje. Ještě jsou volná místa, tak neváhejte!
jarní prázdniny

08.02.2011 - fotogalerie
Aktualizovali jsme spolu s novou administrátorkou Ivutou fotogalerii. Můžete se podívat, jak probíhá letošní Víkendová škola. Účastníci sobotní Víkendové školy dostanou po ukončení kurzu CD se svou fotogalerií. Taky koukněte ve fotogalerii na "zapomenuté věci" jestli něco není Vaše. V průběhu týdne budou nové fotky i ve složce mezi instruktory.
fotogalerie

04.02.2011 - Víkendová škola
Tento víkend absolvujeme již pátý výjezd Víkendové školy! Ve fotogalerii jsou aktualizované zapomenuté věci.
Víkendová škola

11.01.2011 - Víkendová škola
Také první výjezd nedělní Víkendové školy máme zdárně za sebou. V neděli nám svítilo sluníčko a na kopci nebyli skoro žádní další lyžaři. Všechny asi odradilo špatné sobotní počasí, které ovšem na horách nebylo tak hrozné. Ve fotogalerii najdete ze soboty i neděle pár fotografií.
Víkendová škola

08.01.2011 - Víkendová škola
Dnes jsme absolvovali první výjezd Víkendové školy. A až na počasí, které nás odpoledne trochu zamokřilo, proběhlo vše podle plánu. Všichni se moc snažili a zaslouží pochvalu. Nejvíce ovšem družstvo SKI8. Tyto děti byly poprvé na lyžích a v dětském parku na Bílé udělaly veliký pokrok. Fotky tohoto družstva najdete v průběhu nedělního večera ve fotogalerii.
Víkendová škola

05.01.2011 - Víkendová škola
Již tento víkend nás čeká první výjezd Víkendové školy. Všichni přihlášení již mají ve svých emailech předběžné rozdělení do družstev. Ve čtvrtek budeme posílat další informační email.

20.12.2010 - Víkendová škola
Kapacita Víkendové školy je naplněna. Přihlášení je již možné jen s vlastní dopravou. Všem přihlášeným jsme zaslali první informační email. Zkontrolujte prosím své emailové schránky.
Víkendová škola

12.12.2010 - Víkendová škola
Téměř ve všech střediscích se rozjela sezona a i v nedělní Víkendové škole se pomalu plní kapacita. Místa stále jsou, tak neváhejte a vyplňte přihlášku. 20.12. budeme všem přihlášeným účastníkům zasílat první informační email.
Víkendová škola

01.11.2010 - víkendová škola
Kapacita sobotní Víkendové školičky je naplněna. Přihlašování do nedělní Víkendové školičky pokračuje. Cena je oproti sobotní školičce zvýhodněna! V něděli je na horách méně lidí, lyžování je příjemnější!

06.10.2010 - Víkendová škola
V sobotní Víkendové škole zbývá posledních 25 míst. Přihlašování do nedělní Víkendové školy bylo spuštěno.
Víkendová škola

01.10.2010 - Víkendová škola
Vzhledem k velikému zájmu o Víkendovou školu a rychlému ubývání míst v sobotní Vík. škole, rozšiřujeme služby o nedělní Víkendovou školu. Připravujeme přihlášku, přihlašování do nedělní Víkendové školy bude spuštěno nejpozději v pondělí.
Víkendová škola

27.08.2010 - Víkendová škola
Vítáme Vás po letních prázdninách. Přihlašování do Víkendové školy i na Jarní prázdniny bylo spuštěno.

14.04.2010 - výprodej
Vážení lyžařští přátelé, zimní sezóna 09/10 je definitivně minulostí a Ice Peak zásadně inovuje své služby a materiál, z tohoto důvodu je právě k dispozici většina lyží, snb, bot apod. k prodeji za velmi rozumné ceny. Obrázky naleznete na http://icepeak.rajce.idnes.cz/ , boty nafoceny nemáme. V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat na tel.: 603 876 509. Při odběru většího množství nabízíme lukrativní slevy a individuální přístup. S pozdravem SKOL Ice Peak team
výprodej

31.03.2010 - večírek
V sobotu 3.4.2010 cca v 20:00 se koná párty u příležitosti ukončení sezóny ve ski areálu Bílá a to v Apré Ski u hotelu Pokrok. Všichni instruktoři jsou zváni. Ice Peak večírek proběhne 24.4. v Kotelně ve Frýdlantě.
večírek

19.03.2010 - AKTUÁLNĚ
Na Bílé v Beskydech jsou ideální podmínky k lyžování. Sněhová pokrývka je souvislá a kvalitní, počasí na víkend je hlášeno pěkné. Neváhejte a přijeďte se přesvědčit.

07.03.2010 - Víkendová škola
V sobotu jsme úspěšně zakončili letošní ročník Víkendové školy. Závody se nám s pomocí p.ing Katzy a Mgr. Bedji a skvěle fandících rodičů povedly na jedničku a odpolední rej masek byl díky nápaditým maskám dětí taky výborný. Pár fotek tradičně ve fotogalerii. Všem účastníkům děkujeme a za rok se těšíme na shledanou!!
Víkendová škola

04.03.2010 - aktuálně
V minulém týdnu jsme úspěšně absolvovali 5-tidenní školičku. Právě jsem doplnil fotogalerii i o poslední výjezd Víkendové školy. Tuto sobotu nás s Víkendovou školou čeká závěřečný výjezd se závodem, maškarním, soutěžema a hrama. Zatím to vypadá, že by mohlo vydržet krásné počasí z minulých dní :-)
aktuálně

22.02.2010 - Počasí
V neděli se počasí konečně umoudřilo a na Bílé v Beskydech bylo krásné slunečné počasí. Spolu s výbornou kvalitou sněhu je teď lyžování a snowboarding paráda.

18.02.2010 - Jarní prázdniny
O tomto víkendu má Víkendová škola pauzu. V pondělí začíná 5-ti denní škola . Všem účastníkům dnes byl zaslám informační email. Pokud ho někdo z přihlášených nedostal, kontaktujte nás prosím. Pokud máte zájem se ještě na 5-tidenní školu o nadcházejících jarních prázdninách přihlásit, učiňte tak co nejdříve.

12.02.2010 - pan inženýr
Náš pan inženýr Katza opět vyrazil závodit s "kravaťákama" z ostatních bank. A takto o svém úspěchu napsal do jednoho nejmenovaného regionálního plátku."Evropské lyžařské mistrovství bank Interbancario Europeo Sestriere Ve dnech 23.-30.1.2010 se v italském horském středisku Sestriere (místo konání zimní olympiáday v Turíně v roce 2006) konal již jubilejní 50. ročník evropského mezibankovního mistrovství Interbancario Europeo. Na velmi náročných olympijských svazích opět velmi dobře reprezentovali Českou republiku zástupci české banky a leasingu Martin Kacíř a Karel Nováček. Oba závodníci podali vynikající výkony a svými body se výrazně podíleli na celkovém vítězství UniCredit Group nad všemi mezi 130 zúčastněnými evropskými bankaymi z celé Evropy. V hlavním závodě Martin obsadil ceněné bodované 12. místo a 5. místo v soutěži dvojic, Karel pak ve své kategorii obsadil 21. místo a zabodoval i v závodě Visa Trophy, kde obsadil dokonce úžasné 6. místo. Naši borci tak opět skvěle reprezentovali a skvěle propagovali českou banku a české barvy nejen v rámci skupiny, ale i v Evropě. " Také celý Icepeak se přidává s gratulací. PLUHU ZDAR ;o)
pan inženýr

10.02.2010 - Víkendová škola
Po víkendu máme za sebou již pátý výjezd Víkendové školy a na ježdění dětí je to znát. Všichni se hodně zlepšili. Koukněte do fotogalerie! O víkendu jedeme klasicky v sobotu.
Víkendová škola

04.02.2010 - Víkendová škola
Připomínáme, že tento víkend nahrazujeme odložený první výjezd a pojedeme s Víkendovou školou v sobotu i v neděli. Meteorologové slibují inverzní ráz počasí, takže by v Beskydech mělo být krásně :-)

01.02.2010 - Víkendová škola
V sobotu jsme absolvovali třetí výjezd Víkendové školy. Největší pokrok udělaly děti ze sedmého družstva, které zvládly pomu a snowboarďáci, kteří taky nakonec vyjeli. Pár foto ve fotogalerii.
Víkendová škola

24.01.2010 - mráz
Sice mrazivé, ale na lyžování ideální počasí. Včera jsme absolvovali druhý výjezd Víkendové školy. A celý den bylo jasno! Pár fotek na ukázku najdete ve fotogalerii.
mráz

18.01.2010 - víkendová škola
V sobotu jsme úspěšně absolvovali první výjezd Víkendové školy. Počasí bylo lehce mrazivé a slunečné. Nádhera. Pár fotek naleznete ve fotogalerii.
víkendová škola

16.01.2010 - víkendová škola
Podmínky pro lyžování jsou na Bílé v Beskydech ideální, dnes absolvujeme první výjezd Víkendové školy

12.01.2010 - podmínky
Po výkyvech počasí, kdy sněžilo i pršelo , se počasí umoudřilo a podmínky jsou perfektní. Sjezdovky jsou upravené, sníh je tvrdý bez ploten a na vlecích je málo lidí.

08.01.2010 - aktuálně
Zítřejší výjezd Víkendové školy kvůli sněhové kalamitě rušíme. Náhradní termín sdělíme v průběhu týdne.

07.01.2010 - Víkendová školička
Blíží se první výjezd Víkendové školy. Všem účastníkům byl zaslán informační email. Pokud někomu nedošel, tak nás prosím kontaktujte. V sobotu se těšíme na shledanou.
Víkendová školička

05.01.2010 - sněží
Na Bílé napadlo cca 20 cm nového sněhu. A jelikož stále mrzne, tak se také dosněžuje sněžnými děly. Podmínky pro lyžování jsou ideální!!
sněží

01.01.2010 - nový rok
Vše nejlepší v novém roce Vám přeje celý Ice Peak team. Sněhu je stále dostatek (30 - 60 cm), z toho 10 cm nový. Podmínky pro lyžování jsou výborné!
nový rok

27.12.2009 - aktuálně
Vážení lyžařští přátelé, byť je to vzhledem k počasí téměř neuvěřitelné, tak ve ski areálu na Bílé jsou vynikající podmínky k lyžování! Fronty na vlek minimální, v provozu sedačka i kotva, severní i jižní kopce. Předpověď sice není sněhová, ale mrazivé noci zaručují dostříkávání sněhovými děly. Přijeďte se přesvědčit a výborně si zalyžovat či zakrosit na snb. IcePeak Team
aktuálně

25.12.2009 - vánoční svátky
Přejeme Vám krásné vánoční svátky. I přes oteplení je areál na Bílé v provozu a až na pár "fleků" si dobře zalyžujete.
vánoční svátky

19.12.2009 - zahájení provozu
Večera byl spuštěn provoz na cca 600 m sjezdovky jih(za hotelem Pokrok). Dnes byla spuštěna i 4-sedačková lanovka a sjezdovka 3A. Od zítřka bude v provozu také sjezdovka č. 3 . Provoz naší školy a půjčovny bude zahájen 25.12.
zahájení provozu

16.12.2009 - 5 míst
Ve Víkendové školičce posledních 5 míst! Na Bílé jsou všechna sněžná děla v provozu a i když není meteorology slibovaný 15-ti stupňový mráz, tak to vypadá, že se podaří v sobotu zahájit sezóna.
5 míst

13.12.2009 - mrzne
Na Bílé a v celých Beskydech se konečně dostaly teploty pod bod mrazu a byly spuštěny děla. Pokud mrazivé počasí vydrží, tak bude v sobotu zahájena sezóna.
mrzne

06.12.2009 - víkendová školička
Je posledních pár míst ve Víkendové školičce. Pokud ještě váháte, tak můžete kouknout do fotogalerie na fotky z minulých let. O sníh se nebojte, je objednaný :o)
víkendová školička

23.11.2009 - fotogalerie
Omlouváme se za stále nedokončené stránky v sekci fotogalerie. V nejbližších dnech již snad bude vše hotovo. Ve Víkendové školičce jsou ještě volná místa!

15.11.2009 - Novinky v sezóně 2009/2010 v areálu ski Bílá
Pro letošní sezónu je pro vás v skiareálu Bílá připravena řada novinek. Jde například o novou sjezdovku 3a se zasněžováním, podél které je vystavěn vlek s názvem Javořina. Na jihu je rozšířena horní i spodní část sjezdovky. Doplnšno je i technické vybavení: skutr Lynx 600, 2 vrtulové děla Sufag, dělo Sufag ? silence vč. hydraulické věže, tyčového dělo Gemini. Nástupní a výstupní stanici lanovky je vydlážděna zámkovou dlažbou. Více info na www.skibila.cz

12.11.2009 - pár cm
na Bílé je opět pár centimetrů sněhu :o)

01.11.2009 - první mrazík
V Beskydech první sněhová kalamita roztála,ale zima se začíná hlásit už i ve městě. Ranní teploty pod nulou jsou totiž tady! Ve Víkendové škole je posledních cca 30 míst!

25.10.2009 - aktuálně
První sněhová nadílka roztála. Pokračuje přihlašování do Víkendové školičky. V nejbližších dnech bude sprovozněna fotogalerie.

19.10.2009 - sněhová kalamita
Na Bílé je cca půl metru sněhu. O spuštění vleků se prozatím neuvažuje. Pokračuje přihlašování do Víkendové školičky. Plníme již druhý autobus.
sněhová kalamita